Sponsor OlBu gençlere destek ol!

Tanıtım Filmimiz
Faaliyetlerimizden Kareler

HAKKIMIZDA KISA BİLGİ

Bir grup üniversite öğrencisi olarak yine üniversite öğrencileri için Hizmetkar Kariyer Planlama Projesi isminde bir proje yürütüyoruz. 1 yılı aşkın süredir 70 kadar tıp ve mühendislik öğrencisine haftalık seminerler, geziler, atölye çalışmaları gibi bir dizi eğitim düzenledik.

Amacımız: mevcut kariyer merkezlerinin para, prestij ve konfor endeksli yaklaşımlarına alternatif olarak “Hizmetkar Kariyer” adını verdiğimiz toplumsal fayda merkezli bir yaklaşımı geliştirmeye ve uygulamak. Şahsi ya da bir grubun menfaatinin değil toplumun menfaatinin hedeflendiği bir kariyer.

Hizmetkar olmaya geldik!

Hizmetkar Kariyer Planlama Projesi‘ni ve Hizmetkar Kariyer Teorisi‘ni bu linklerden inceleyebilirsiniz.

20 Aralık tarihinde “Hizmetkar Kariyer Zirvesi” düzenliyoruz. Zirvemiz, halka açık yaklaşık 300 kişilik, birbirinden değerli 10 konuşmacının teşrif edeceği sabahtan akşama kadar sürecek bir program olacak inşallah.

Hizmetkar Kariyer Zirvesi ya da sene içindeki faaliyetlerimize sponsor olarak, tamamen öğrenciler tarafından yine öğrenciler için yürütülen bu projeye destek olmak ister misiniz? Müteşekkir oluruz.


DESTEKÇİLER

Etkinliğimizi destekleyen kişi ve kurumlara teşekkür ederiz.


SPONSOR OL

Bu satırları okuyarak sponsor olmayı düşündüğün için teşekkürler. Uçak kiralamaktan, program çıkışı çay ısmarlamaya kadar her türlü ayni ve nakdi desteğinizden memnun oluruz. Aşağıdan henüz tedarik edemediğimiz bir ihtiyacımızı seçebilir yahut nasıl destek olabileceğinizi yazabilirsiniz. Vaktiniz yoksa sadece isim ve telefon bırakabilirsiniz. Biz sizinle en kısa sürede irtibata geçeceğiz.

İsminiz ve kurum logonuza, sitemiz ve etkinliğimizde ilgili alanlarda memnuniyetle yer verebileceğimizi de belirtmek isteriz.

Kalan İhtiyaçlar:

 Kokteyl tarzı ikram Sergi ekipmanlarının Üsküdar'dan Göztepe'ye taşınması için araç Sloganlı Kupa Baskısı

Nasıl destek olabilirsiniz?

Ad Soyad (gerekli)

Telefon Numaranız(gerekli)


BİZİM İÇİN NE DEDİLER

Allah hizmetinizi daim eylesin!

larslan (130x130)

Doç. Dr. Lütfi Arslan
Medeniyet Üniversitesi

Hizmetkar Doktorlar kadim değerlerin pusulasıyla hakikate bir yol arıyorlar.

ilk

Uzm. Dr. İlker İnanç Balkan
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

Millete efendi değil, hizmetkâr olmak isteyen; dünyayı kendisi için değil, Allah rızası için değiştirecek mühendisleri yetiştirmeye kararlı bir proje: Hizmetkar Projesi

uğur-150x150

Uğur Tılıkoğlu
Kurucu Ortak igones

“Mesainin bittiğini fark etmeyeceğimiz bir mesleğimiz olsun” sloganını okuyunca işte benim aradığım genç arkadaşlarım burada dedim.

11_800

Op. Dr.Gülhan Cengiz
Kadın Doğum Uzmanı

Hizmetkar vizyon sahibi “ustalar” ile vizyon açlığı içerisindeki “çıraklar” arasında mühim bir köprü oluyor.

20151

Dr. Abdullah Uçar
Aile Hekimi

back to top

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com